První poslanecký týden

7.1.2022 • Svůj první pracovní týden jsem v roce 2022 začal v Prostějově a v Litovli, kde mimo jiné budu každé první pondělí v měsíci.

Obrázek článku První poslanecký týden

Svůj poslanecký týden jsem začal v Prostějově a v Litovli. Ještě jednou připomínám, že každé první pondělí v měsíci mě můžete zastihnout od 9 do 12 v Prostějově na okresní kanceláři KDU-ČSL Vápenice 17 a od 13 do 16 v Litovli v budově Charity. Chci, aby co nejvíc lidí to mělo ke mně blízko.

V úterý jsem byl opět v Prostějově. Tentokráte na místním okresním výboru KDU-ČSL, kde jsme řešili především přípravu na komunální volby. Naším cílem je navrhnout do voleb kvalitní lidi v co nejvíce obcích. Z politických stran máme nejvíce zastupitelů a to i v Olomouckém kraji a doufám, že na podzim řady našich komunálních politiků ještě posílíme.

Ve středu jsme se potkali s Tomášem Zdechovským na návštěvě Statku Doubravský dvůr, u manželů Osičkových. Tomáš tam byl poprvé a nadšen. Já to mám za rohem a rád tam jezdím s celou rodinou na vyhlášenou zmrzlinu z kravína, nebo pro skvělé sýry a jogurty. Mohl bych se rozepisovat o tom, co všechno tam můžete najít. Já jen ale řeknu, že pokud někdo něco dělá s velkou láskou a s velkou znalostí, tak to má skvělé výsledky. Dílo Osičkových je toho skvělým příkladem. Důkazem je moje plná taška!

V pátek jsem vyrazil do Prahy, kde jsme měli dopoledne výběrové řízení na tajemníka zemědělské komise KDU-ČSL. Následně jsem se účastnil Celostátního výboru KDU-ČSL a Celostátní konference KDU-ČSL. Byla to první Celostátní konference po jmenování vlády. Řešili jsme další směřování KDU-ČSL, naší roli ve vládě atd.

info@karel-smetana.cz Nešverova 2, Olomouc napište mi